Darek Opoka
fot. Miasto Gliwice

Gliwice pogrążyły się w żałobie po śmierci Darka Opoki. Informację o jego odejściu przekazano w mediach społecznościowych.

Darek Opoka był od lat związany z działalnością społeczną, kulturalną i sportową w Gliwicach. Angażował się w liczne inicjatywy społeczne oraz charytatywne. Współtworzył gliwickie festiwale, koncerty i wydarzenia.

Pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia GTW. Był także twórcą Stacji Artystycznej RYNEK, którą prowadził przez kilkanaście lat.

Przez lata pozostawał aktywnie związany z Gliwicami i ich mieszkańcami. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego złożono wyrazy współczucia.

Źródło: Miasto Gliwice